Ústav chemického inženýrství – kontakty

(viz také aplikaci Telefonní seznam VŠCHT)

VŠCHT v Praze − budova B, místnost B 141,
Technická 3, 166 28 Praha 6 − Dejvice (mapa)
Tel.: 220 443 164 a 220 443 169, Fax: 220 444 320

Vedoucí ústavu: prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.
(místnost B 141, tel. 220 443 165, e-mail Michal.Pribyl@vscht.cz)

Sekretariát vedoucího ústavu: Libuše Brumlichová
(místnost B 141, tel. 220 443 166, e-mail Libuse.Brumlichova@vscht.cz)

Tajemník: Ing. Lenka Schreiberová, CSc.
(místnost B 36, tel. 220 443 171, e-mail Lenka.Schreiberova@vscht.cz)

Pedagogický sekretariát: Eva Čermáková
(místnost B 143d, tel. 220 443 169, e-mail Eva.Cermakova@vscht.cz)


Profesoři

Pavel Hasal prof. Ing. Pavel Hasal, CSc.

Místnost B 143b | tel. 220 443 167

e-mail Pavel.Hasal@vscht.cz

Igor Schreiberprof. Ing. Igor Schreiber, CSc.

Místnost B 143b | tel. 220 443 167

e-mail Igor.Schreiber@vscht.cz
prof. Dr. Ing. Juraj Kosek

Místnost B 145 | tel. 220 443 296

e-mail juraj.kosek@vscht.czWeb

Dalimil Šnitaprof. Ing. Dalimil Šnita, CSc.

Místnost B 35a | Tel. 220 443 138

e-mail Dalimil.Snita@vscht.cz
Milos Marek prof. Ing. Miloš Marek, DrSc.

Místnost B 33 | tel. 220 443 104

e-mail Milos.Marek@vscht.cz
František Štěpánekprof. Ing. František Štěpánek, Ph.D.

Místnost B S64 | Tel. 220 443 236

e-mail Frantisek.Stepanek@vscht.cz | Web
prof. Ing. Michal Přibyl, Ph.D.

Místnost B 141 | tel. 220 443 165

e-mail Michal.Pribyl@vscht.cz | Web

Docenti

doc. Dr. Ing. Milan Jahoda

Místnost B S68 | tel. 220 443 223

e-mail Milan.Jahoda@vscht.cz

doc. Ing. Zdeněk Slouka, Ph.D.

Místnost B 37 | tel. 220 443 239

e-mail Zdenek.Slouka@vscht.cz
doc. Ing. Petr Kočí, Ph.D.

Místnost B 31 | tel. 220 443 293

e-mail Petr.Koci@vscht.cz
doc. Ing. Miroslav Šoóš, Ph.D.

Místnost B 33d | tel. 220 443 251

e-mail Miroslav.Soos@vscht.cz
doc. Ing. Václav Linek, CSc.

Místnost B T02b | tel. 220 443 298

e-mail Vaclav.Linek@vscht.cz

doc. RNDr. Tomáš Vaněk, CSc.

Místnost B 148a | tel. 220 443 106

e-mail Tomas.Vanek@vscht.cz

doc. Dr. Ing. Tomáš Moucha

Místnost B T02a | tel. 220 443 299

e-mail Tomas.Moucha@vscht.cz

Odborní asistenti

Jméno Telefon Místnost E-mail
Basařová Pavlína, Dr. Ing. 220 443 235 B S68 Pavlina.Basarova@vscht.cz
Čejková Jitka, Ing., Ph.D. 220 443 292 B 30 Jitka.Cejkova@vscht.cz
Grof Zdeněk, Ing., Ph.D. 220 443 168 B 143c Zdenek.Grof@vscht.cz
Haidl Jan, Ing., Ph.D. 220 443 299 B T02 Jan.Haidl@vscht.cz
Hassouna Fatima, Mgr., Ph.D. 220 443 251 B 33d Fatima.Hassouna@vscht.cz
Hovorka František, Ing., CSc. 220 443 170 B T04 Frantisek.Hovorka@vscht.cz
Kašpar Ondřej, Ing., Ph.D. 220 443 048 B 307 Ondrej.Kaspar@vscht.cz
Kohout Martin, Ing., Ph.D. 220 443 168 B 143c Martin.Kohout@vscht.cz
Lindner Jiří, Ing., Ph.D. 220 443 296 B 145 Jiri.Lindner@vscht.cz
Nevoral Vladislav, Ing., Ph.D. 220 443 106 B 148a Vladislav.Nevoral@vscht.cz
Rejl František Jonáš, Ing., Ph.D. 220 443 299 B T02a Frantisek.Rejl@vscht.cz
Schreiberová Lenka, Ing., CSc. 220 443 171 B 36 Lenka.Schreiberova@vscht.cz
Tokárová Viola, Ing., Ph.D. 220 443 048 B 307 Viola.Tokarova@vscht.cz
Valenz Lukáš, Ing., Ph.D. 220 443 299 B T02a Lukas.Valenz@vscht.cz

Vědečtí pracovníci

Jméno Telefon Místnost E-mail
Hanuš Jaroslav, Mgr., Ph.D. 220 443 295 B S67 Jaroslav.Hanus@vscht.cz
Holeček Oldřich, Ing., CSc. 220 445 116 B 146 Oldrich.Holecek@vscht.cz
Mazúr Petr, Ing., Ph.D. Petr.Mazur@vscht.cz
Pocedič Jaromír, Ing., Ph.D. 220 443 292 B 30 Jaromir.Pocedic@vscht.cz
Vobecká Lucie, Ing., Ph.D. 220 443 239 B 37 Lucie.Linhartova@vscht.cz
Zadražil Aleš, Ing., Ph.D. 220 443 046 B 306 Ales.Zadrazil@vscht.cz

Technici / administrativní pracovníci

Jméno Telefon Místnost E-mail
Brumlichová Libuše 220 443 166 B 033 Libuse.Brumlichova@vscht.cz
Čermáková Eva 220 443 169 B 143d Eva.Cermakova@vscht.cz
Eckertová Eva 220 443 172 B 35a Eva.Eckertova@vscht.cz
Filous Tomáš 220 444 000 A S77 Tomas.Filous@vscht.cz
Hrstka Vladislav 220 443 252 B S51
Javorská Michaela 220 443 164 B 148a Michaela.Javorska@vscht.cz
Jíra Eduard 220 443 108 B 35 Eduard.Jira@vscht.cz
Kutal Pavel 220 444 472 B D07 Pavel.Kutal@vscht.cz
Nekulová Lucie, Ing. 220 443 172 B 148a Lucie.Nekulova@vscht.cz
Neubergová Radka, Ing. 220 444 447 A S09c Radka.Neubergova@vscht.cz