Laboratoř požárního inženýrství - aktuality a novinky

Laboratoř | Aktuality a novinky | LidéProjektyPublikace | Kontakt |

 

Březen 2018, Kachekran 

Listopad 2017, Studentská vědecká konference 2017

Na SVK v sekci Chemické inženýrství 3 obsadila Anička druhé místo s příspěvkem Experimentální měření vlivu požáru na zásobník CNG a Vojta první místo s příspěvkem Tepelné charakteristiky pevných materiálů pro modelování šíření požáru. Gratulujeme.


Září 2017, XXVI. ročník mezinárodní konference Požární ochrana 2017

Účastnili jsme se konference Požární ochrana 2017, kde jsme prezentovali příspěvky Havarijní únik CNG z osobních automobilů - scénáře a rizika Schopnosti řešiče FDS modelovat hašení vodní mlhou.


Srpen 2017

Společně s pracovníky Technického ústavu požární ochrany v Praze provádíme velkorozměrové požární zkoušky v rámci společného projektu. Anička získala experimentální data do diplomové práce.


Červen 2017

Lucka získala titul Ph.D. obhajobou disertační práce The use of optimization in pyrolysis modelling of combustible solids. Gratulujeme.


Červen 2017, 12th IAFSS Symposium, Lund

Na mezinárodní konferenci 12th International Symposium on Fire Safety Science jsme měli příspěvek Accidental release of CNG from passenger vehicles.


Březen 2017, Kachekran

 


Listopad 2016, Studentská vědecká konference 2016

 

Na SVK v sekci Chemické inženýrství II obsadil Vojta třetí místo s příspěvkem Modelování hoření pevných materiálů a v sekci Chemické inženýrství III získala Terka první místo s příspěvkem Matematické modelování hasení vodní mlhou. Gratulujeme.

 


 

Duben 2016, Cross Campus 2016

Naše běžecká skupina ve složení Terka, Michal, Eva a Kara sice nezvítězila, ale doběhli.

 


 

Březen 2016, Kachekran